Web Design Services

Şirket çevrimiçi varlığın analizi ve denetimi

Başarılı, dijital bir strateji, web sitenizin ve işletmenizin doğru bir analiz kurulumuna dayanır.

Şirket Analizinin Tamamı

Tam bir şirket analizi ve denetimi, sitenizi ve kampanyalarınızı sektörel duruşunuzu net bir şekilde ortaya koymak için yaptığı araştırmaları içerir. Ayrıca pazarınızdaki mevcut konumunuzu ana rakiplerinize göre belirler.

Kapsamlı bir denetim, web sitenizin performansına yönelik olası tüm engelleri tespit eder ve düzeltir ve geniş dijital pazarlama başarılarınızın temelini oluşturmaya yardımcı olur. Bütün analizlerimiz, kapsamlı tasarım önerileri, içerik pazarlama stratejileri ve iş ihtiyaçlarınızın ve hedeflerinizin desteğini garanti eden bir plan sunar. Ayrıca, kişiselleştirilmiş pazarlama kampanyalarında önemli bir rol oynayan uygun amaç ve hedefler belirlememize ve tanımlamamıza izin verir.

Effective Web Development Solutions

Çevrimiçi faaliyetleri için hedefler ve hedefler belirlerken müşterilerimiz ile yakın işbirliği içerisindeyiz. Uzman ekibimiz, işletmeniz, müşterileriniz ve rekabetin doğru bir analizi için sektörde test edilmiş çeşitli araçlar, kaynakları ve teknikleri kullanmaktadır. Analizlerimizin ve denetimin sonunda, bulgularımız hakkında kapsamlı bir rapor sunmaktayız; bu raporlar, atılacak bir sonraki adımlarla ilgili net ve bilgilendirilmiş öneriler içermektedir.

Devam eden performans stratejisi

Raporlarımızda sunulan bilgiler size eksiksiz bir şeffaflık sağlar ve daha sonra devam etmekte olan performansı optimize eden stratejinizi artırabilir.

Davranışı optimize eden projeler

Davranışları işletme teknolojisi ile optimize ederken etkili bir şekilde projeler planlayabiliyoruz. Her biri, müşterilerimizin her birinin ticari ihtiyaçlarını ve ticari hedeflerini karşılamak için mümkün olduğunca etkili olacak şekilde uyarlanmıştır.

Effective Web Development Solutions

Gerçek zamanlı analitik, sayfa içi analiz, pazar analizi, içerik denetimi, rakip denetimi, müşteri denetimi ve etki denetleyicisi analizi sunuyoruz. Ayrıca kişiselleştirilmiş "başarı stratejisi" nin özelliklerine öncelik tanımlarken kullanıcılarınızın ihtiyaçlarını anlamak için etkili bir yöntem olan "kişilikler" oluşturuyoruz. Analiz programımızın yararlı özelliklerden bazıları şunlardır: özel filtreler, otomatik görevler, etkinlik izleme, dönüşüm oranı görüntüleme, yardımcı dönüşümler, ziyaretçi akışı, ters hedef yolları ve şirketinizin ihtiyacı birçok hizmet. 

21

Şirket analiz edildi

12

Pazar araştırması

16

İçerik denetimi

10

Müşteri denetimi

13

Etkinlik izleme

15

Sayfa içi analiz

Web tasarım projelerimiz

Tüm projeleri görün

Bize Projenden Bahset

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutku ile büyütmenize yardım edelim

İhtiyaçlarınızı karşılamak için özel olarak uyarlanmış çevrimiçi pazarlama ve marka stratejinizin profesyonel bir analizini / denetimini yapalım.