Web Design Services

Ortaklık Yönetimi

Reklam veren, yayıncı ve müşteri arasındaki ilişki, satış ortaklı pazarlamasının altında yatar.

Affiliate Marketing, online reklamcılığın bir formunu tanımlamak için kullanılan bir terimdir; bu, bir müşteriye referans vermek veya bir müşteriye istenen hareketi gerçekleştirmek için ödül kazandırmaktan (örneğin, bir alışveriş yapmak veya bir bültene abone olmaktan) oluşmaktadır. Bir bakıma, Affiliate Marketing, sayfanız için ücretsiz tanıtım olarak görülebilir - müşterilerin sizin ürünlerinizden satın almalarına yönlendiren ilgili web siteleri ağ örgüsü.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Tıklama Başına Ödeme (PPC) kampanyaları, e-posta pazarlama desteği ile birleştirildiğinde ve zamanında yapılmış araştırma süreci nedeniyle seyahat, perakende ve hizmet sektörleri için uygundur. Bu sektördeki kampanyalar en iyi sonuçlara sahiptir.

Etkin Affiliate Marketing, bir şeylerin olması umuduyla farklı web sitelerine bir çok link vermiyor. Üçüncü şahıs web siteleri arasında, güvenilir sayfa araştırması sonucunda sektör ile ilgili web siteleri ve kaliteli, etkin trafik getirmesini sağlamak adına web siteniz için değerli bir ortaklık ağı oluşturmak için uzun vadeli ilişkiler geliştirmeyi amaçlayan iyi planlanmış, nitelikli bir çabadır.

Buna ek olarak, başarılı Satış Ortağı Pazarlaması, oluşacak komisyon içerisinde esnek olma, özellikle satışlarda bir çökme yaşandığı zamanlarda olduğu gibi bazı iş stratejilerini de içerir; çünkü daha yüksek bir pazarlama için satış ortaklığı size dönüşü daha fazla çalışılmış iş olacaktır.

14

Ortak Pazarlama Kampanyaları

14

Ortaklık İzleme

8

Yeni İş Ortaklıkları

9

Ortaklık Ağlarının Seçimi

3

İştirak Ödülleri Programı Yönetimi

9

Afiş Oluşturma

Proje Çalışmaları

Tüm projeleri görün

Satış ortaklığı yönetim ekibi rakiplerinizden daha iyi performans elde etmenize yardımcı olmak için markanızı, teklifinizi ve ürünlerinizi net bir şekilde anlayabilir. Size en uygun yerleştirme ve gerçek satış hacimleri üretirken, sizi en çok ağa, dikey düzeye ve yayıncıya bağlamamızı sağlamak için gerekli teknik ve stratejik tecrübeye sahibiz.

Başarılı bir kampanyanın anahtarının, markanıza güvenmelerine yardımcı olmak için bağlı kuruluşlarınızla güçlü bir ilişki sürdürmek olduğuna inanıyoruz. Profesyonelce eğitilmiş uzmanlarımızın, performans esaslı bir model içinde satışlarınızı artırmak ve liderlik yapmak için yenilikçi stratejiler ve diğer üst düzeydeki kuruluşlarla ilişkiler kurmamızın nedeni budur.

Bize Projenden Bahset

İşletmenizi dijitalleştirmenize ve tutku ile büyütmenize yardım edelim

İşletmeniz için bir dijital pazarlama kampanyasının tüm yönlerini yönetebilir ve ürün satışını motive eden bağlı kuruluşların nasıl çalışacağını biliriz. Hangi bağlı kuruluş ağlarının sektörünüz için en iyi olduğunu biliyoruz ve ürünün bu bağlı kuruluş sitelerinde daha fazla kapsanmasına yol açacak ilişkiler kurmayı biliyoruz.