SVI Hub

Web üzerinden işinizi büyütmenize yardım edelim

 

Silikon vadisinde bulunan ortak alan ve/veya hazır ofis kiralama hizmeti veren SVIHUB. Buna bağlı olarak görsel ve metinlerin hazırlanması, logo ve renklerin, kurumsal kimliğin oluşturulması ve sonrasında SEO ve Dijital Marketing hizmetinin verilmesi hizmetler bütününü kapsayan bir projedir.

Dijitalleşmenin başlangıcı nasıl görünmek istediğinizle alakalıdır
Tasarım örnekleri ve ihtiyaçlarınız tasarımın çeşitliliğini verir
Hazırlanan tüm tasarımlar sadece size özel olması için düşünülür

Nasıl Olsa İyi Olur?

Dijital bir nesnenin iyi olması için:

Gerekenler

Öncellikle sade ve şık bir tasarım ile yolaş çıkmak ve bu tasarım her platformda doğru ve güzel görünmesini sağlamak daha sonra da kullanım kolaylığı ile ziyaretçileri yormamak gerekir.

Nereden Başlasak?

Henüz logosu olmayan ve firma adı yeni belirlenmiş bir şirketin en başta logo ve kurumsal kimliğinin hazırlanması sonrasında da, site haritası ile web sitesininin nasıl olmasına karar vererek başladık.

Gelinen Nokta!

Başlangıç maliyetleri yüksek olacak iken yıllık anlaşma ile tüm dijitalleştirme işlemlerini zamana yayarak ve maliyetleri düşürerek yaptık.

Sonuç?

Bir site açarak potansiyel müşterilerin ziyaret etmesiyle mekanınız, ürününüz veya hizmetiniz hakkından gerekli ön bilgiyi alabilir. Ancak potansiyel müşteriler sitenizi nasıl bulacak veya haberdar olacak? sorularının karşılığı olan SEO ve Reklam işlerininin de yürütülmesi ile hedeflenen kitleye ulaştık

Yeni analizleri e-postayla alın:

Daha Fazla Örnek Çalışmalar

Tümünü gör