SVIGNITE

Web üzerinden işinizi büyütmenize yardım edelim

 

Silikon vadisinde start-up ve eğitim hizmetleri veren SVIGNITE. Bazı üniversiteler ve kurumlarla birlikte düzenlediği etkinlikler, eğitimler ve danışmanlıkları için kurduğu web sitesidir.

Dijitalleşmenin başlangıcı nasıl görünmek istediğinizle alakalıdır
Tasarım örnekleri ve ihtiyaçlarınız tasarımın çeşitliliğini verir
Hazırlanan tüm tasarımlar sadece size özel olması için düşünülür

Hedefe Adım Adım

Yeni Başlangıçlar Yeni Hedefler

Dijital Dünya

Her dakika yeni bir firma ticari hayatına başlıyor ama bu firmalar yola çıkmadan veya yolda iken bir rehbere ihtiyaç duyabilir. SVIGNITE firması yeni vey yoldaki firmalar için rehber olan bir firmadır.

Başarının Sırrı

SVIGNITE nasıl bir firmanın ihtiyaç duyduğu bilgi birikimine sahip ise biz de web sitesi için gerekli olan bilgi birikimi ve donanıma sahibiz. Buna bağlı olarak yapageldiğimiz web sitelerinin sadece tasarımına değil diğer gereksinimlerini de planlayarak (seo, hız, kullanıcı deneyimi) web sitesini oluşturuyoruz.

Platform!

Web siteniz hangi platformda hazırlanmış olursa olsun, mutlaka arama motorları için optimize edilmiş olmalı. Günümüz hazır web sitesi hizmeti veren platformların (wordpress, wix, joomla, drupal vb.) arama motorlarına uyumlu olması optimize olması demek değildir. Biz de bu projede hem wix hemde optimize edilmiş bir site yaptık.

Yeni analizleri e-postayla alın:

Daha Fazla Örnek Çalışmalar

Tümünü gör