Otorapor

Web üzerinden işinizi büyütmenize yardım edelim

Otorapor web sitesi ve YouTube kanalı yönetiminde yapılan çalışmalar bağlamında, Kanal tanıtımı, videoların bulunması, site ile etkileşimi gibi bir çok konuda yapılan işlemlerle itibar yönetimi kapsamında çalışılmıştır. 

YouTube optimizasyonu ile izlenme oranlarında %24'lük artış
Reklam maliyetlerinde %17'lik düşüş
Yatırım getirisi olarak %132'lik bir oran yakalandı
Sosyal Medya takibinde %15 artış

Sorun

YouTube Kanalının tanıtımı, Sitenin SEO sorunları.

Çözüm

YouTube videolarının optimize edilmeden önce videoların hitap ettiği hedef kitleyi tespit ederek ilgili videoların bulunabilmesi için gerekli anahtar kelimlerin tasarımı yapılmıştır. Web sitesinde bulunan Site içi SEO sorunlarını tespit ederek giderilmesi adına yapılması gereken adımların çıkarılması olmuştur.

Sonuç

YouTube optimizasyonu sonrası abone olma oranında %20'lik artış ve izlenme oranlarında ise %24'lük bir artış yakalandı, Web sitesinin site içi seo sorunlarının çözümü ile reklam maliyetlerinde 17%'lik bir düşüş yaşandı. Site içi SEO sonucu genel tıklama dönüşü ziyaretçi ve buna bağlı yatırım getirisinde %132'lik bir artış yakalandı.

+%24 İzlenme Oranı

%17 daha düşük CPA

%132 ROI

Müşteri'den

“Otorapor olarak SEO ve Yotube gibi bazı dijital araçların önemini bilsekte gerekli ve doğru yardıma ulaşmakta sıkıntı çekiyorduk nihayetinde bu hizmeti en hızlı şekilde almaya başladığımızdan memnunuz.”

Yeni analizleri e-postayla alın:

Daha Fazla Örnek Çalışmalar

Tümünü gör