Neslihan

Web üzerinden işinizi büyütmenize yardım edelim

2004 yılında "hiç sevmedim" diyerek başlayan Neslihan, bu gün Facebook, Twitter hesaplarından sevenleri ile buluşuyor. YouTube kanalı ile şarkılarını dünyaya yayıyor. Web sitesi ile ziyaretçilerine ev sahipliği yapıyor.

Günlük 10 bin görüntüleme alabilen YouTube kanalı oluşturduk.
%145'lik oranda etkileşim arttı.
%359 oranında web sitesinde ziyaretçi artışı oldu.
Sosyal Medya'nın sevilen sanatçısı oldu

Sorun

Sosyal medya hesapları ve web sitesinin olmaması.

Çözüm

Yapılan yoğun analizler sonucu sosyal medyada hangi adımların atılacağı, nereden başlanacağı gibi konular tespit edildi. Daha sonra web sitesi için neler yapılabilir? ve nasıl bir site yapmalıyız gibi soruların cevapları ile hazırladığımız görsel, işitsel materyallerle yola çıktık. Facebook, Twitter, YouTube hesaplarının toparlanması gibi adımlar attık. Dağınık olan ve farklı kullanıcıların yükledikleri müzikleri YouTube'dan kaldırdık. Şimdi kanal tek başına ilerlemektedir.

Sonuç

Sıfırdan kurulmuş YouTube kanalını 2-3 ay gibi bir sürede gelir elde edecek seviyede abone ve izlenme oranları yakaladık. Günlük 10 bin görüntülenme almakta. Facebook ve Twitter hesaplarında etkileşimi %145'lik oranında arttırarak sanatçı hayran buluşmaları düzenledik. Web sitesini sıfırdan kurarak ziyaretçi oranını %359'luk artışla ilerlemesini sağladık.

10K Görüntülenme

%145 Etkileşim

%359 Ziyaretçi Artışı

Neslihan'dan

“Facebook, Twitter, YouTube Kanalı ve Web sitesi için tam kapsamlı bir çalışma yürüttüler, bu sayede YouTuber olma yolunda emin adımlarla ilerliyorum her geçen gün kanalım daha da popüler olmakta. Teşekkürler.”

Yeni analizleri e-postayla alın:

Daha Fazla Örnek Çalışmalar

Hepsini gör