Boğaziçi Ders

Web üzerinden işinizi büyütmenize yardım edelim

Özel ders kategorisinde hizmet veren Boğaziçi Ders firmasıyla ilk başladığımızda sektöre göre bazı farklı yaklaşımları olduğunu gördük, diğerleri gibi ilan sitesi istemiyorlardı, tamamen kontrollerinin kendilerinde olduğu, öğretmenleri denetleyebildikleri bir sistem istiyorlardı bizde öyle yaptık.

%69'luk tıklama oranı (CTR) ile sektör lideri olma yolunda
Google reklam giderlerinde %20 lik bir maliyet düşüşü sağlanmıştır
%120'lik bir yatırım getirisi ile her yıl daha da büyümekte
Sosyal Medya'da en yüksek etkileşime sahip özel ders sitesi

Sorun

Tam kontrollü organizasyon sitesi.

Çözüm

Firmanın verdiği bilgilerden sonra yaptığımız hedef analizleriyle çıkardığımız proje sayesinde, Öğretmenler ve öğrenciler arasında ilişki doğru bağlantı kurmak için üyelikle başlayıp, lokasyon  ve seviye gibi birkaç kriterden sonra en doğru eğitimin alınmasını sağlayan ilişki kurulmaktadır. Firma diğer özel ders firmalarından farklı olarak öğretmenleri kendileri eleyerek uygun ve doğru öğretmen seçimi yapmakta ve öğrencilere bu öğretmenleri yönlendirmektedir.

Sonuç

% 69'luk bir Tıklama Oranı (CTR) ile özel ders sektöründe bende varım diyen Boğaziçi Ders, 2001 yılından itibaren bizimle çalışmaktadır. Köklü geçmiş sayesinde sitelerinin Google reklam giderleri % 20 oranında azaltıldı. Tıklama sonrası yeniden hedefleme hem de arama kampanyaları sayesinde % 120'lik bir Yatırım Getirisi (ROI) üretti.

%69 CTR

%45 daha düşük CPA

%120 ROI

Müşteri'den

“Firmamızın ilk yıllarında sektörün bu şekilde gelişeceğini pek hesap edememiştik ancak SEO için çalışma başlattığımızda karşımıza bu ajansın çıkması bizi çok memnun etti. Çünkü ajansın bize verdiği vizyon ile şimdi daha büyük hedeflerimiz bulunmakta.”

Yeni analizleri e-postayla al:

Daha Fazla Örnek Çalışmalar

Tümünü gör