Local Seach Optimization Services

Yerel SEO

Yerel SEO, müşterilerin kapılarını açmasıyla ilgilidir.

Yerel SEO, web sitenizi yerel listelerin başına getirerek işletmenizin görünürlüğünü artırır. Yerel bir işletmeniz varsa, pazarınızı hedefleyen müşteri demografisine erişmek için şirketinizi başlatacak olan belirli yerel sıralamalar yoluyla sitenize coğrafi olarak alakalı bir trafik istiyorsanız yerel SEO çalışması içerisine girmelisiniz.

Ajansımız, doğru dış konum sinyallerinin yanı sıra gelen arama bağlantılarını, sayfa içi ve sosyal sinyalleri gönderilmesini ve işletmenizle en alakalı yerler hakkında Google'a sinyalleri incelemesini sağlamak için bulunduğunuz yere özel olarak hazırlanmış yerel bir SEO arama stratejisi sunmaktadır. İşletmenizin organik olarak büyümesine olanak tanıyan daha güçlü bir müşteri tabanını oluşturmanıza izin veren pazarlama stratejileri kullanırız.

Trafik kaynağını düzenli olarak kontrol ederek ve doğruluk için bilgileri sürekli olarak tekrar tekrar değerlendirerek yerel arama sonuçlarında daha yüksek sıralamaları elde etmek için büyük çaba gösteriyoruz. Popüler web ve sosyal medya platformlarında profiller oluşturuyor ve hedef kitleye yönelik yararlı bilgiler sunuyoruz. Firmanızın konumu etrafında potansiyel müşterilere hızlı bir şekilde ulaşıyoruz.

%32,8

Çevrimiçi işlemlerde artış

%56,48

Gelir artışı

%148

Organik trafikte artış

%46

Mobil trafikte artış

Effective Local SEO Solutions

Ayrıca, işletmenizin yalnızca masaüstlerinde değil, mobil cihazlarda ve tabletlerde de yerel aramalarda görünmesini sağlıyoruz. Hedefimiz, yerel trafik rakiplerinizin üstünde olağanüstü konumlar kazanmaktır.

Yaklaşımımız ile web siteniz kitlenizi doğru bir şekilde hedefleyecek ve bu da kârınızı önemli ölçüde artıracaktır. Ekibimiz, işletmenizin çevrimiçi listelerini doğru ve potansiyel müşterilere ve haritalama sistemlerine göre optimize eder ve bilgilerinize ve işletmenizin bulunduğu yere kolayca erişimi sağlanır.

Effective Web Development Solutions

Proje çalışmalarımız

Tüm projeleri görün

Bize Projenden Bahset

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutku ile büyütmenize yardım edelim

Online pazarlama bütçenizden en iyi sonucu alın ve sizi rakiplerinizden daha önde tutalım.