Web Development Services

Web Geliştirme Hizmetleri

Müşterilerimizin potansiyellerine tam olarak ulaşmalarına yardımcı olmak için web geliştirmenin her alanında deneyim sahibiyiz. İşletmenizi çevrimiçi hale getirin, daha fazla satış yapın ve daha fazla potansiyel satışı keşfedin.

Web geliştirme için kodlamadan mark-up'tan web tasarımına ve içeriğine kadar kapsamlı bir yaklaşım edindik. Bizimle birlikte çalışan deneyimli profesyonel ekip olarak gururluyuz. Amacımız, web sitenizi yalnızca arama motorlarında daha üst sırada yer almakla kalmayıp, gerçekten mümkün olan en iyi deneyimleri kullanıcılarınıza sunmaktır.

E-ticaret siteleri, platformlar, portallar, extranet'ler, intranetler, özel yazılım çözümleri, yerli ve hibrid mobil ve tablet uygulamaları, Facebook uygulamaları, bir bilgi merkezi gibi geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz , Veya hizmetlerinizi görüntülemek için çevrimiçi portföy olarak görev yapan bir site. İhtiyaçlarınızın hepsinde size yardımcı olabiliriz.

E-ticaret Çözümleri

Firmamız, çevrimiçi işletmeler için e-ticaret ve alışveriş sepeti yazılımları geliştirmek için başarılı çözümler sunmaktadır.

CMS, WordPress, Drupal

Site içeriğini etkin bir şekilde yönetmenizi sağlayan içerik yönetim sistemleri (CMS) geliştiriyoruz.

İntranet / Ağlar

Ekibimiz, Intranet ve Extranet geliştirme, Sharepoint entegrasyonu ve bilgi yönetimi için özel çözümler geliştirir.

Mobil Uygulamalar

Web, Mobil ve Sosyal Medya Uygulamaları Geliştirme hizmetleri sunan lider bir uygulama geliştirme şirketiyiz.

E-posta Pazarlama

Sonuçlar elde edecek e-posta kampanyaları oluşturmak, göndermek ve izlemek için sınıfının en iyisi e-posta pazarlama yazılımı oluşturuyoruz.

.Net, PHP ve JS Çözümleri

Yazılım geliştirme hizmetleri sunmaktayız: PHP, Drupal, Python, JavaScript / jQuery ve diğer modern teknolojiler.

Web geliştirme projelerimiz

Tüm projeleri gör

25

E-ticaret çözümü

3

TOP 500 şirketler için web siteleri

17

Şirketler için kompleks intranetler

15

Popüler Uygulamalar

74

E-posta pazarlama stratejisi

36

Gelişmiş Web deneyimi

Effective Web Development Solutions

Çapraz platform ve responsive web geliştirme

Yeni web sitenizi başlatmadan ve projeyi imzalamadan önce tüm önemli aygıt türlerinin yanı sıra tarayıcılar ve işletim sistemleri için titiz testler sunuyoruz. Test, sitenizin modern ve responsive olduğundan emin olmak için hem bir kullanıcı hem de yönetici olarak gerçekleştirilir.

Web projeniz için güvenli test ortamı

İçeriği site mimarisi açısından görselleştirmeye izin veren, canlı yayınlanmadan ekibinizde değişiklikler yapacağımız karmaşık içerik toplama araçlarını kullanıyoruz. Ayrıca, sitenizin oluşturulması sürecinde sunucularımızda barındırılan güvenli bir aşamaya veya test ortamına erişebilirsiniz.

Effective Web Development Solutions

Bize projenden bahset

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutku ile büyütmenize yardım edelim

Açık kaynaklı çerçevelerin tam gücünden yararlanın, bize ulaşın ve ihtiyaçlarınıza ve gereksinimlerinize tam olarak uygun bir içerik yönetimli web sitesi elde edin.