Pay Per Click Management

Tıklama Başına Ödeme (PPC) Yönetimi

Tıklama Başına Ödeme, anlık bir etkiye sahiptir ve büyük arama motorlarında ilk sayfaya maruz kalmanın sonucunda markanıza daha geniş bir erişim ve poz verir.

Kampanyamız stratejileri, müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve pazar koşullarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Ücretli Arama Ağı Reklamları, Video Reklamcılığı, Görüntülü Reklamlar, PPC Yeniden Pazarlama ve Sosyal Reklamcılık gibi güncel ödeme Seçenekleri sunuyoruz.

Müşterilerimizin işletme hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olan sonuçlar sunarız. Müşterilerin hesaplarını günlük olarak yönetir ve teklif fiyatlarını ve bütçeleri izleyerek yatırım getirisini en üst düzeye çıkarırız.

Üstün sonuçlarımız, müşterimizin işine ilişkin ayrıntılı bir genel bakış ve Tıklama Başı Ödeme reklamcılığı isteklerini içeren karmaşık ve özel yaklaşımımızın yanı sıra önerilen etkinliklerin öncelikli bir listesini içeren seçeneklerin gözden geçirilmesinden kaynaklanmaktadır.

Ücretli Arama Reklamcılığı

PPC arama reklamcılığı aracılığıyla olumlu bir ROI (yatırım getirisi) kazanın. Para akıllıca harcayın ve en uygun ve en uygun maliyetli reklam biçimini kullanın.

PPC Yeniden Pazarlama

Değerli "potansiyel müşterilerinizi" sadık müşterilere dönüştürün. Profesyonel ekibimiz, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir strateji geliştirerek ilgi duyan kullanıcıları yeniden etkileşime sokmanıza yardımcı olacaktır.

Sosyal Reklamcılık

Markanız, ürününüz veya hizmetiniz hakkında farkındalık oluşturmak mı istiyorsunuz? KPI'ları (Anahtar Performans Göstergesi) ve amaçlarınızı hedeflemeyi amaçlayan bir sosyal reklam stratejisi geliştiririz.

Görüntülü Reklamcılık

Marka açıklığını, katılımını ve dönüşümlerini artırmak için bireysel ekran pazarlama stratejileri sunuyoruz. Doğrudan yanıt kampanyalarını ve marka bilinirliği kampanyalarını başarıyla yönettik.

Video Reklamcılık

Biz çevrimiçi reklam uzmanlarıyız. Ekibimiz, markanızın varlığını artıracak video reklamlar oluşturarak rekabet üstünlüğünüzü elde etmenize yardımcı olmaya hazırdır.

Google AdWords, Bing, Facebook, LinkedIn, Twitter ve YouTube'da ödül kazanan kampanyalar oluşturmak için yeterli deneyime sahibiz.

Proje çalışmalarımız

Tüm projeleri görün

120

PPC Yönetimi sağlandı

113

Ücretli Arama Reklamcılığı

37

Video Reklam Projeleri

141

Görüntülü Reklam Kampanyaları

98

Başarılı PPC Yeniden Pazarlamaları

315

Sosyal Medya Reklam Projeleri

Bize Projenden Bahset

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutku ile büyütmenize yardım edelim

Bugün bize ulaşın ve yatırımlarınızdan maksimum getiriyi elde edin.