Web Development Services

Social Medya Pazarlamacılığı Hizmeti

Etkili bir sosyal strateji, işinizi büyütmenize, sosyal varlığınızı korumanıza ve kitleyle etkileşime girmenize yardımcı olabilir.

Tam Kapsamlı bir SEO ajansıyız. Sosyal medya uzmanlarımız, işletme hedeflerinizi belirlemenize, hedef kitlenizi tanımlamanıza, ilgi çekici ve paylaşmaya değer içeriği oluşturmanıza ve sonunda sosyal medyanızla çevrimiçi varlığınızın tüm diğer yönleriyle entegre olmanıza yardımcı olabilir.

Markanız ve kitleniz için özel olarak tasarlanmış olan Sosyal Medya Pazarlama stratejilerini uyarlayacağız. Yeni müşteriler çekmek ve karlılığınızı arttırmak amacıyla, tamamen desteklenen ve yönetilen sosyal programlar, içerik planlama (ve nesil), blog yazarlarının hizmet vermesi ve video dağıtımını diğer hizmetler arasında bulacaksınız. Sosyal Medya Hizmetimiz size, marka, ürün veya hizmetin farkındalığını artırmak için bilgi bağlanıp paylaşma imkânı sunar.

Sosyal Medya Reklamcılığının sonuçları, yeniden tweet sayısına, paylaşımlara, yorumlara, beğenilere ve görüşlere yansımaktadır. Sosyal Medya Pazarlama, kullanıcı tarafından oluşturulan içeriği Facebook, Google+, Twitter, Pinterest ve LinkedIn gibi en popüler sosyal medya platformlarından takip edilmesini sağlar.

Marka İzleme

İşinizin veya markanızın dijital dünyadaki itibarını geliştirmenize ve izlemenize yardımcı olabilir ve kullanıcıların markanızı nasıl algıladıklarını öğrenebiliriz.

Sosyal Medya Yarışmaları

Facebook, Twitter veya Pinterest içeriği web sitenize olan trafiğinizi kısa sürede artırabilir. Uzmanlarımız, markanız için en uygun içeriği ve platformu belirlemenize yardımcı olabilir.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya uzmanlarından oluşan ekibimiz hesaplarınızı sizin adınıza yönetebilir ve hedef kitlenizle etkileşime geçebilir, markanızın öğrenilmesi ve yaygınlaşmasında katkıda bulunabilir.

Kurulum & Özel Profil Tasarımı

Markanızla ve kitlenizle çalkalanan kaliteli içerik ve estetikle Sosyal medya profillerini oluşturur ve özelleştiririz. Kısacası markanızın dijital yüzünü en çarpıcı hale getiririz.

Bize projenizden bahsedip ve dönüşüme başlayın

Ekibimiz sosyal medya pazarlamacılığının, SEO'nun ve çevrimiçi tanıtımın potansiyelinin tamamını çözmenize yardımcı olabilir!

Sosyal Medya Pazarlamacılığı

SEO'nun ayrılmaz bir parçası olan sosyal medya pazarlamacılığı, SEO'nun önem sıralamasında ilk 3 dir. Kullanıcı yorumları, paylaşımları, beğeni veya yeniden twitlemesi gibi özellikleri bulunan sosyal medya pazarlamacılığı hedef kitlenize ulaşıp onları marka, ürün, hizmet veya sizin istediğiniz hedefe doğru ilerlemesini sağlar.

Proje çalışmalarımız

Tüm projeleri görün