Mobile Marketing Services

Mobil Pazarlama

Her gün yeni kanallar ve platformlar ortaya çıkıyor ve mobil cihazlar güçlü bir yol kat ediyor.

Akıllı telefon kullanıcılarının sayısı sürekli olarak artıyor ve PC kullanıcılarından çok daha fazla, bu yüzden bu kanalın izleyicisine ulaşma olanağı ihmal edilmemelidir. Mobil pazarlama, her zaman, her yerde hedef kitleye ulaşma imkânı veren, bir mobil ekranda kolayca gözden kaçırabilen standart banner reklamın ötesine geçen daha güçlü kullanıcı deneyimleri verir.

Mobil pazarlama, kullanıcılarla daha kişisel bir düzeyde etkileşim kurmak için geniş bir fırsat yelpazesi sunmaktadır. Bugün, yalnızca yaş, cinsiyet ve konuma değil, ilgi alanlarına ve mobil tarama verilerine ve belirli bir hedef kitleye ulaşma imkanı veren diğer faktörlere, belirli bir kitle profiline göre çok daha spesifik bir kitleye hitap edebiliyoruz .

Web sitelerini geliştiren uzmanlarımız, uygulama hizmetlerimiz bireysel ihtiyaçlarınızı karşılamak için uyarlanmıştır. Önde gelen bir mobil pazarlama profesyoneli ekibi olarak, stratejik anahat, kitleyi profilleme, kampanya tasarımı ve geliştirmeden sağlama ve raporlamaya kadar tüm mobil kampanyalarınızı yönetebiliriz.

41%

Mesajlaşma Oranı Artırma Oranı

21%

Page Engagement Rate Increase

+80k

Ortalama Sayfa Görüntüleme Sayısı

180k

İndirme

Ticari ihtiyaçlarınızı karşılamak için özel olarak hazırlanmış mobil pazarlama stratejiniz için size özel bir analiz yapıyoruz. Büyük bir iş fırsatlarını kaçırmayın - hareket halindesiniz!

Mobil İlk Tasarım

Mobil ve masa üstü üzerinde yoğun çaba harcayan tüm kullanıcılar için mükemmel bir göz atma deneyimi yaşıyoruz.

Doğru Hedefleme

Mobil pazarlamanın işletme başarısı için potansiyelini biliyoruz, bu nedenle mobil kampanyalarımız doğru hedeflemeye dayanmaktadır.

SMS Kampanyaları

SMS mobil pazarlama kampanyaları da dahil olmak üzere çeşitli mobil kanalları bütünleştiren çapraz kanal yaklaşımı kullanıyoruz.

Proje çalışmalarımız

Tüm projeleri gör

Bize Projenden Bahset

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutku ile büyütmenize yardım edelim

Bize ulaşın ve yatırımda önemli getiriler sağlayacak bir Mobil Pazarlama stratejisi vereceğiz.