Reputation Managment Services

İtibar Yönetimi

İtibar Yönetimi, görünürlüğünüzü artırabilir, marka hakkanlığı oluşturabilir ve çevrimiçi itibarınızı geliştirirken savunuculuk oluşturmanıza yardımcı olabilir.

İtibar Yönetimi, bir işletmenin arama motorları içindeki üne kavuşarak çevrimiçi görünürlüğü artırmayı ve ziyaretçileri bir web sitesine yönlendirmeyi amaçlamaktadır. Konuşmayı geliştirerek ve "nüfuz unsurunu etkileyerek" bir tartışmayı geliştirmeye yardımcı olur. Çevrimiçi İtibar Yönetimi ya pozitif markayı ve anahtar kelimeye göre yönlendirilen arama sonuçlarını arttırmak veya marka aramalarında, anahtar kelime aramalarında veya her ikisinde de arama motorlarında görünen olumsuz içeriğin dağılmasında kullanılabilir.

Çevrimiçi itibarınızın eksiksiz bir şekilde yönetilmesini ve sosyal izleme, çevrimiçi PR, olumsuz içerik filtreleme ve kaldırma, etkileşim ve sosyal medya içeriği tanıtımı gibi geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. 

Büyük medya iletişim şebekemiz, çevrimiçi dünyada bir marka olarak yarattığınız her şeyin zaman ve yerini bilmemizi sağlar. Bu şekilde, her fırsattan yararlanılmakta ve tüm içerik, gözle görülür bir hedef kitleyle oluşturulmaktadır.

Effective Web Development Solutions

İnterneti ilgilendiren şirketiniz, ürününüz veya hizmetinizle ilgili geribildirimleri yakından takip eden İtibar Yönetimi raporu sunmaktayız, ayrıca olumlu ve olumsuz diye raporu bölümlere ayıracağız. Olumsuz yorumları veya arama motoru sonuç sayfalarında (SERP'ler) görünen ve markanız için olumsuz bir ün oluşturan incelemeleri izlemek önemlidir ve çevrimiçi satışlarınız ve sorularınız üzerinde önemli bir etkisi olabilir. Özet akışlarını toplamak için gerekli tüm yazılımları ve teknolojileri veritabanımızda sakladığımızdan, ekibimiz tüm İtibar Yönetimi'ni çalıştırabilir ve yönetebilir.

Online PR Yönetimi

Sosyal Medya Takip

Olumsuz İçerik Filtreleme

Negatif İçerik Kaldırma

Proje çalışmalarımız

Tüm projeleri görün

Başarılı Bir İtibar Yönetimi kampanyasının temeli, koşullarınıza ve hedeflerinize derinlemesine bir değerlendirme yapmanızdır. Hizmetlerimizin her biri ihtiyaç ve hedeflerinize bağlı olarak ayrı ayrı kullanılabilir.

Bize Projenden Bahset

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutku ile büyütmenize yardım edelim

Bugün bize ulaşın, markanızın bilinirliğini geliştirmeye, otoritenizi güçlendirmeye ve web sitenize trafik çekmeye yardım edeceğiz