Email Marketing

Eposta pazarlama

Hedef kitlenizin her bir kesimi için, yeni müşterilere verimli ve etkin bir şekilde katılmak için ürün ve hizmetlerin tanıtımına yardımcı olmak için özel pazarlama kampanyaları hazırlıyoruz.

E-posta pazarlaması, hedef kitlenizle etkili bir bağlantı sağlar ve size en iyi yatırım getirisini sunar. Mevcut ve potansiyel müşterilerinize ulaşın ve onları şirketinizin son fırsatları ve haberlerinde güncel tutun.

Pazarlamacılar, e-postanın özellikle iş getirisi ve uzun süreli karlı ilişkiler geliştirme işinin anahtarı olduğunu kabul etmektedir. Kişiselleştirilmiş, segmentlere ayrılmış ve hedefli bir e-posta pazarlama kampanyası, marka bilinirliği ve işletme dönüşümü için önemlidir.

Uzmanlarımız, mümkün olan en iyi marka etkileşimini elde etmek için araçlar, strateji, uygulama ve sonuç izleme yöntemlerini kullanmaktadır. Şablon tasarımından izleme ve raporlamaya kadar eksiksiz e-posta pazarlama stratejinizle ilgilenebiliriz.

En İyi E-Posta Pazarlama Stratejisi

Ekibimiz, tanımlanan hedef kitleleri çekmek ve bilgi ihtiyaçlarını belirlemek için en iyi stratejiyi geliştirecektir.

E-posta Pazarlama Kampanyaları

Ekibimiz, satışlarınızın ve karlılığınızın dramatik bir şekilde değişmesine neden olacak şekilde e-posta pazarlama kampanyanızı yönetmek üzere kitlenizle iletişim kurmak için bir e-posta şablonu tasarlamaya, kurmaya ve tedarik etmeye hazırdır.

E-posta Tasarımı

Yenilikçi tasarımlarımız ve çözümlerimiz mobil uyumludur ve e-postayla gönderim kalitesi yüksektir. Profesyonel tasarımcılarımız mesajınızı hayata geçirir ve markanızla hedef kitlenin etkileşimini artıracaktır.

İzleme & Raporlama

E-postanızı sitenize tıklayan, tıkladıkları ve kimlerin dönüşüm sağladığı gibi kampanyanızın temel özellikleri hakkında ayrıntılı raporlar alın.

Tek tek tamamlanmış içerikten başlayarak uçtan uca e-posta kampanyasına ve programcı yönetimine kadar her şeyi hallederiz.

Proje çalışmalarımız

Tüm projeleri görün

E-posta pazarlama hizmetlerimizi seçerek çevrimiçi varlığınızı artırın. Ödüllü formülümüz strateji, uygulama ve izleme özelliklerini bir araya getiriyor.

30

Etkin E-posta Kampanyaları

99

E-posta Tasarımı

18

E-posta Pazarlama İstemcileri

14

İzleme & Raporlama Parametreleri

 

Bize Projenden Bahset

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutku ile büyütmenize yardım edelim

Bir ürünü satmanıza veya bir hizmet sunmanıza yardımcı olmak için kişiselleştirilmiş içeriğe sahip benzersiz bir stil e-postası tasarlıyoruz. Mesajınızı kitlelere gönderiyoruz.