Web Design Services

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu (CRO), gerçek müşterilere dönüştürülen site ziyaretçilerinin oranını artırarak site performansını desteklemektedir. CRO ayrıca web sitenize gelen trafik miktarını artırmak zorunda kalmadan satışları artırma, tıklama oranları ve diğer tanımlanmamış hedeflere yardımcı olur.

Dönüşüm oranı sonuçları, çalıştırdığınız her trafik kaynağı ve kampanyadan elde edilen ROI'yi de (Yatırım Geliri) etkiler; Dolayısıyla dönüşüm oranınız ne kadar yüksek olursa, yatırım getirinizin o kadar iyi olacağı anlamına gelir.

CRO (Dönüşüm Oranı Optimizasyonu), web sitenizin değerini her ziyaretçiye artırarak sayısal pazarlamanın hemen hemen her yanını geliştirir. Sürekli değişiklik, CRO'nuzdaki kalıcı iyileştirmelere bağlıdır ve test tamamlandıktan sonra uzun sürer. Bu yolla, bugün yepyeni bir web sitesi inşa etmeye karar vermiş olsanız bile, hala devam eden tüm testlerin sonuçlarını koruyup kullanabiliyor olmalısınız. Bilgiler yine de bir sonraki girişiminiz için faydalı en iyi uygulamaların bilgi bankası olacaktır.

CRO Teknikleri

A/B Bölünmüş Test

Daha İyi Web Sitesi ROI 

İşbirliğimizin başlangıcında etkili iletişim gelir, müşteri sadakati ve genel pazar payı artışı için ölçülebilir ancak belirli hedefler sağlayacak bir "test yolu" oluşturmamızı sağladığına inanıyoruz.

Effective Copyrighting

Sürekli araştırma, iddialı geliştirme, titiz testler ve titiz raporlama yoluyla kalıcı hedeflere ulaşmaya odaklanıyoruz. Uzman ekibimiz, müşteri katılımını ve dönüşüm oranını artırmak için stratejiler geliştirirken, kullanıcıların web sitenizle nasıl etkileşime girdiğini ayrıntılı bir şekilde analiz edecektir.

Proje çalışmalarımız

Tüm projeleri görün

Ziyaretçilerinizin sitenizde görmek istediklerini yerine getirmelerinde size yardımcı oluyoruz, ekibimiz sitenizi optimize etmeye ve dönüşüm oranlarını yükseltmeye hazır; işiniz için CRO stratejisine başarılı bir uzun vadeli etkili CRO stratejisi sunuyor.

21

CRO

15

Tasarım Güncelleme

9

Website Redesign

17

A/B Bölünmüş Test

6

Website Flow Redesign

11

Sosyal Paylaşım Ekleme

CRO analistlerimiz, en hızlı ve en etkin kararları almak için verileri toplamak ve görselleştirmek için endüstrideki en iyi araçları kullanmaktadır. Ayrıca, yerinde bir test oluşturulduğunda web sitenizin kodunu güncellemenize veya değişiklik yapmanıza gerek kalmayacak şekilde yapıyoruz.

Site düzeni, yakınlık, renk, alan ve bağlantı yollarındaki değişiklikler gibi en etkili CRO teknikleri, A/B bölme testi, çok değişkenli test ve diğer çeşitli yöntemleri sunuyoruz. Yukarıdaki bilgilerin hangi birleşiminin en yüksek dönüşüm oranını sağladığını belirleyene kadar, bu bilgilerin tümünü kullanırız.

Test odaklı bir yaklaşım kullanarak, şirketinize özgü en iyi sonuçların alınmasını sağlıyoruz. Ekibimiz, web sitenizin her yönünü sürekli test eder ve geliştirir, ziyaretçilerinizin daha dönüştürülen müşterilere dönüşmesi için neyin işe yaradığını ve neyin işe yaramayacağını kontrol eder.

Bize Projenden Bahset

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutku ile büyütmenize yardım edelim

Para sizin için çalışırken bizimle paranız için çalışın! Pazarlama bütçenizi, profesyonel ekibimiz tarafından geliştirilen beğeni toplayan CRO stratejimize yatırım yapın ve yatırımınızı anında geri alın.