Web Development Services

Arama Motoru Optimizasyonu & Pazarlama

SEO, müşterilerimiz için önemli bir satış, karlılık ve maliyet etkinliği sağlayan görünür ve etkili bir arama varlığı sunar.

Arama motoru optimizasyonu temel hizmetlerimiz şunlardır: Organik Arama, Sayfa Üzerinde SEO, Bağlantı Yapısı, Anahtar Kelime Araştırma / Strateji ve Faaliyet Raporu.

Organik Arama

Web varlığınızın görünürlüğünü elde etmek, geliştirmek ve korumak suretiyle ihtiyaçlarınızı karşılayan olağanüstü içeriğin geliştirilmesi ve hedeflenen tanıtımı.

Sayfa İçi SEO

İçeriklerinizi arama motorları tarafından kolayca erişilebilir hale getirin. Ekibimiz, google sıralamanızı yükseltmek ve performansı artırmak için çözümler uygulamaya hazırdır.

Bağlantı Yapısı

Herhangi bir başarılı SEO stratejisinin önemli bir parçası olarak, arama motorlarında listelenen sayfa anahtar kelimelerinize önem vermek için dahili bağlantı profilinizi oluşturalım.

Arama Motoru Optimizasyonu başarının temelidir. SEO stratejilerimiz, sitenizi arama sonuçlarında daha yüksek bir sıralamayla kazanacaktır. Tam bir SEO anahtar kelime sıralaması raporu, bir bağlantı oluşturma profili raporu ve dizine eklenmiş sayfa bilgisi sunacağız. Müşteri odaklı ekip, web tabanlı operasyonlarınız için trafik akışınızı artıracak ve satışları artıracaktır.

SEO, çevrimiçi pazarlamanın can damarıdır. Değerli müşterilerimize yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı bir paket sunuyoruz. Geriye kalanları bize bırakın, uzmanlarımız Google, Bing, Yandex ve Yahoo gibi tüm büyük arama motorlarından gelen en son yönergeler konusunda eğitim almışlardır.

%83

Organik Trafik - Artış

%42

Hemen Çıkma Oranında - Azalma

%38

Ortalama Ziyaret Süresinde - Artış

%21

Sayfa Başına Oturum Sayısında - Artış

Anahtar Kelime Araştırma / Strateji

En önemli SEO öğelerinden biri hedef anahtar kelimelerdir. Ekibimize, arama motoru sıralamasını ve organik trafiği artırmak için tüm bağlantı kurma faaliyetleriniz için en iyi strateji belirlemesine izin verin.

Faaliyet Raporları

Web sitenizin SEO performans değerlendirmesinin yanı sıra, trafik, en çok bahsedilen anahtar kelimeler ve arama motoru etkinliğinizin tam bir açıklaması hakkında ayrıntılı bir rapor sunmaktayız.

Proje çalışmalarımız

Tüm projeleri görün

Bize Projenden Bahset

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutku ile büyütmenize yardım edelim

Profesyonel SEO uzmanlarından oluşan ekibimiz başarılı bir iş ortaklığı için mükemmel bir ortaktır.